Хари Реднап изрази позицията си, че ако Тотнъм иска да е конкурентно способен на другите отбори, не трябва да продават силните си футболисти.

Гарет Бейл, който е най-голямата звезда на "шпорите", е обект на интерес от страна на доста европейски грандове, но явно трансфер няма да има.

"Ако смяташ да градим нещо в клуба си, не бива да продаваш играчи като Бейл и Лука Модрич, защото след това някой друг ще поиска да бъде продаден. Да, ние ще вземем изумителни пари, ако го продадем, но кой може да замени такъв футболист като Гарет? Трудно е! Манчестър Юнайтед продадоха Роналдо, но те получиха предложение от 80 милиона паунда. Той обаче е португалец и неговия начин на живот е по-близък до живота в Мадрид. Да, те направиха добър бизнес, но ние не смятаме да продаваме играчите си като Бейл, защото градим нещо голямо", заяви мениджърът на Тотнъм.