Олимпик (Марсилия) се наложи с 8:2 над сборна единайсеторка водена от Алекс Фъргюсън, в която бяха включени няколко играчи на Манчестър Юнайтед, млади френски футболисти и бивши звезди като Фабиен Бартез и Давид Жинола. Двубоят се игра в Монако, а почетен гост на срещата бе принц Алберт II.

От първия състав на "червените дяволи" участие взеха Патрис Евра, Крис Смолинг, Фил Джоунс, Том Клевърли, Джи-Сунг Парк и Дани Уелбек. Марсилия от своя страна игра с всичките си звезди.

Мачът бе организиран от бившия вратар на френския тим Паскал Олмета, а събраните средства отидоха за неговата детска организация.

През първото полувреме на мача двата отбора показаха доста добър футбол, като резултатът на почивката бе 2:2 след голове на Уелбек и Клевърли за сборния отбор и на Нколу и Аю за Марсилия. През втората част голяма част от футболистите на Юнайтед напуснаха терена, което доведе и до нови шест гола за французите, дело на Диара, Аю, Шейру и Реми на два пъти.

Съставът на Манчестър Юнайтед: Фабиен Бартез, Патрис Евра, Крис Смолинг, Фил Джоунс, Кевин Малкуит, Том Клевърли, Идир Белхаид, Ясид Мансури, Чадир Белгазуани, Джи-Сунг Парк, Дани Уелбек (Давид Жинола, Пол Погба)