Градските съперници Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити влязоха в поредна битка помежду си. Този път обаче спорът не е на терена, а е за трансфер на футболист.

Ръководствата на двата клуба имат гоялмо желание да привлекат защитника на Ювентус Джорджо Киелини, пише в днешния си брой "Daily Mail". Агентът на играча Давиде Липи присъства на полуфиналния мач за "Карлинг къп" между Сити и "червените дяволи" и медиите на Острова започнаха да спекулират, че импресариото е провел разговори с представители и на двата клуба.

"Вярно е, че бях поканен от двата тима да наблюдавам срещата. Не е имало обаче преговори за трансфер", отрече Липи.

Ювентус ще посика поне 25 милиона паунда за италианския национал, тъй като той е неизменен титуляр в тима и се представя на много високо ниво в Серия "А".