Интер победи Болоня с 2:1 в мач от 6-ия кръг на италианската Серия "А". В 25-та минута Златан Ибрахимович, който ден по-рано отпразнува 27-ия си рожден ден, засече с пета от въздуха пас на Адриано и откри резултата. До края на полувремето двамата нападатели пропуснаха да удвоят резултата.

В 50-та минута Серджо Волпи блокира с ръка в наказателното поле центриране на Амантино Мансини и Адриано беше точен от бялата точка с първия си гол в "калчото" от миналия октомври. Шест минути по-късно отборът на Болоня отбеляза гол.

Гръцкият бранител Вангелис Морас се възползва от грешка на отбраната на съперника и намали. До края обаче гостите не успяха да създадат повече опасности пред вратата на Интер и логично записаха петата си поредна загуба.

"Мачът не е труден за анализиране. Ние имахме 7-8 чисти положения, но вкарахме само две от тях. Съперникът не успя да създаде нито едно, но ни вкара след наша грешка", коментира треньорът на Интер Жозе Моуриньо след срещата.