Сао Пауло се изкачи на трето място в бразилския шампионат, след като победи Авай с 2:1. Нападателят Сисеро вкара два гола в рамките на пет минути за Сао Пауло, като първото дойде в 20-ата, а Вилиам върна едно попадение в 60-ата минута.

Намиращият се на последното 20-о място новак Америка (Минейро), изненада Флуминензе с 3:0. Точни бяха Родригиньо, Алесандро и Маркош Роча. Флуминензе завърши двубоя с десет души заради червения картон на Гум.

В дербито на Рио де Жанейро Ботафого разгроми Васко да Гама с 4:0 с два гола на уругвайския ветеран Себастиан Абреу, а по едно попадение добавиха Антонио Карлош и Херман Ерера. Ботафого вече има 25 точки на 6-ото място в класирането, а Васко да Гама остана на 4-о с 27.

Начело е Фламенго с 33, а Коринтианс е втори с 32 след равенството 1:1 като гост на Атлетико (Паранензе). Трети е Сао Пауло с 31 точки.