Резервата Лукас Виатри донесе победата на Бока Хуниорс с 2:1 над шампиона Естудиантес в среща от 8-ия кръг на футболното първенство на Аржентина. Виатри се разписа в последната минута на мача и донесе радост на многобройните фенове на Бока.

Уругвайският нападател Родриго Лопес даде преднина на Естудиантес в началото, но Хуан Роман Рикелме изравни от пряк свободен удар в 16-ата минута.

Бока е на 15-о място с 10 точки актив.

Ривър Плейт победи с 1:0 като гост Килмес и се изравни по точки с Естудинатес на върха в класирането. Естудиантес и Ривър Плейт имат точка повече от третия Годой Крус, който победи Уракан с 3:1.

С по 14 точки са още Велес, който спечели с 2:1 срещу Олимпо в събота и Архентинос Хуниорс, който няма загуба от началото на сезона, а в петък спечели с 2:0 като гост на Банфийлд.