Щастлив автогол донесе трите точки на Интер в двубоя му като гост на Удинезе. Футболистите на Жозе Моуриньо увеличиха аванса си в Серия А след 30-ия кръг пред Ювентус, който направи домакинско 3:3 с Киево.Интер има 72 точки, а Юве 63. В 77-та минута на срещата в Удине след пробив на Патрик Виейра топката се отби случайно в крака на защитника Маурисио Исла и се оказа единствения гол в мача.

Милан стигна до много щастлива победа в последните минути на добавеното време срещу аутсайдера Лече с 2:0. Така росонерите имат 58 точки на 3-та позиция, с 4 повече от следващия ги Дженоа.

В 91-та минута Филип Сендерос и Роналдиньо заедно скочиха и вкараха топката в мрежата на гостите след центриране от фаул, но швейцарският бранител беше обявен за голмайстор. След още една минута Филипо Индзаги удвои аванса, възползвайки се от перфектен пас от ляво на Дейвид Бекъм.