Галатасарай с Владимир Николов в състава си спечели с 3:0 (25:13, 25:18, 25:14) като домакин срещу Зираат Банк (Анкара) в среща от четвъртия кръг на турското волейболно първенство.

Бившият капитан на националния ни отбор стана топреализатор на мача с 21 точки. Другият българин в състава на Галатасарай - Теодор Салпаров не се появи в игра.

Така грандът от Истанбул е втори в класирането с 11 точки и е втори във временното класиране. Лидер е Аркасспор (Измир), който е съперник на Марек Юнион Ивкони в груповата фаза на Шампионската лига. Активът на тима от Измир също е 11 точки, но геймовото съотношение на Аркас е по-добро от това на Галатасарай.

В този кръг противникът на Марек спечели с 3:2 (20:25, 18:25, 25:22, 26:24, 15:11) като домакин на Фенербахче, след като изоставаше с 0:2.