Вижте отзиви от успеха на волейболните ни национали срещу Аржентина с 3:1 гейма във финалите на Световната лига.

Цветан Соколов (нападател на България):
"Мачът беше труден за нас, но сме много щастливи от
победата. Първият гейм беше много важен. Трябваше да стартираме по този начин в срещата. В Световната лига всеки мач е труден. Надяваме се в следващия двубой да се представим на още по-високо ниво".

Лусиано де Чеко (капитан на Аржентина):

"Имахме шансове да спечелим мача, но не успяхме да го
направим. Това е грешка, която трябва да поправим. Играхме доста по-добре в сравнение с предишните мачове. Трябва да поправим грешките си преди мача ни с Италия".

Хавиер Вебер (треньор на Аржентина):

"Имахме наистина добри моменти, но не играхме силно през целия мач. Когато срещаме добри тимове, като България, сме близо до победата, но за лош късмет не успяхме да спечелим".

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google