Треньорът на Марек остана изключително доволен след първата победа на тима в Шампионската лига срещу испанския КАИ (Теруел), но бе и критичен заради изгубения гейм от неговите възпитаници.

"Това е една историческа победа за клуба и за всички тези момчета. Радвам се наистина, че успяхме след един гейм, който реално трябваше да бъде наш, а го загубихме по най-детинския начин. След това успяхме да играем като отбор и да спечелим един мач, който реално наистина трябваше да бъде 3:0. Мисля, че се борехме, играхме по-добре, но все още има много неща, които трябва да се изчистят, за да можем да победим навън или някой по-стойностен отбор.

Искрено се надявам, че тази победа ще ни даде още по-голям стимул и спокойствие и в следващите две гостувания и да вземем максимума от тези две срещи. Мисля, че още малко им трябва на тези момчета. Направихме едно израстване, с което трябва крачка по крачка да вървим напред и да заиграем наистина като отбор на европейско ниво", коментира Найденов.