"Поведението на българските фенове е скандално. Мога да ги нарека единствено овчари", сподели звездата на Полша Збигнев Бартман, цитиран от БГНЕС.

Поляците надвиха с 3:0 гейма България в полуфинал от Световната лига, игран в зала "Арена Армеец" и ще излязат в спора за трофея срещу САЩ. Пред полските медии Бартман обаче се оплака от поведението на родните фенове.

"Поведението на българските привърженици е скандално. Мога да ги нарека единствено овчари. Те хвърляха бутилки, запалки по нас, всичко, което имаха подръка. Надявам се Световната федерация да вземе мерки", заяви той.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google