Природозащитници сигнализираха, че на Витоша отново се сече.
Контролните органи направиха проверка и установиха, че в Природния парк наистина има отсечени дървета.
Според еколозите марката, която показва дали сечта е законна, е набита на дърветата, след като те са били отсечени.
От Районната дирекция по горите обаче не са разтревожени от видяното.
Вижте повече във видеото.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















