Драгомир Кацаров от спортен клуб Марек (Дупница) е първият държавен шампион на България по MMA. Първото такова първенство в страната ни се провежда в зала "Арена Армеец". Той бе над всички в категория до 70 кг при 18-годишните. Над 160 участници от повече от 40 клуба от цялата страна се състезават. Надпреварата продължава до късно тази вечер (28 април).

Още видео от света на спорта гледайте тук!

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google