Българската делегация замина за Република Корея, където от 29 януари до 5 февруари ще се проведат зимните игри Спешъл Олимпикс. Страната ни ще бъде представена от шестима състезатели.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















