Кражбата на топло да се криминализира от следващия отоплителен сезон, предлагат от ГЕРБ. Според управляващите това ще намали сметките за парно на редовните платци.

За да спре кражбата на топло, от ГЕРБ искат в блоковете да се поставят термокамери. Те ще отичат къде реално е топло, докато са декларирани спрени радиатори.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google