Според него коалицията „Алианс за права и свободи“ ще бъде представена в следващия парламент и ще работи за „разграждане на модела на завладяната държава“
„Висшите политици трябва да дават пример с поведението си, не да защитават користните си финансови придобивчици, бранейки ги със зъби и нокти и правейки се на „обидени госпожици“, посочи той