Меморандумът за разбирателство, подписан вчера от САЩ и Иран, започва с точката за „незабавно и постоянно прекратяване на военните операции на всички фронтове, включително в Ливан“
Той допусна, че Израел е възможно да не се съобрази с това споразумение, защото е губещата страна. По думите му САЩ също са загубили „в това пътешествие“ в Близкия изток