Разполагаме с пълната документация, разрешителни и съгласувания, доказващи законосъобразността на действията ни, които се основават на официални документи от държавни и общински институции - посочиха от дружеството
„Ще се борим за запазване на сградата, тъй като според мен има решение, което не изисква събаряне“, заяви Драгомир Апостолов, собственик на апартамент в „Негреско“