Лечебното заведение, към което се обръщате за оказване на медицинска помощ, което няма сключен договор с НЗОК и ще трябва да си платите, задължително трябва да има ценоразпис
„Истината е, че не можеш винаги сам. Няма нищо страшно в това да приемаш помощ. Да отидеш на терапия. Да си говориш с професионалист. Да се погрижиш за здравето си“, споделя певицата