„Може би е един от най-лошите пътища в България, който не е ремонтиран от 42 г., носи духа на социализма и е опасен за движение. Няма пътна маркировка, с износен горен слой на асфалта е, има неравности“
„Премахваме незаконната постройка и уширяваме „Каблешков“ - последни и много важни 80 метра, за да бъде завършен булевардът“, заяви кметът Васил Терзиев