„До обяд се държим, но около 5 следобед изтощението е огромно. Няма вечеря, просто продължаваш да решаваш задачи. Но накрая идва чувството на постижение“
Ръководителят на националния енергиен системен оператор заяви, че електроенергийният оператор е имал възможност да осигури електричество на летището по време на аварията.