Има само две обяснения за присъствието на това бойното отровно вещество – че е било използвано пряко от руската държава или че Русия губи контрол над запасите си от него
За огромно съжаление, през цялото съветско време след Сталин, след убийството на Бандера, не сме убили нито един предател, коментира в „120 минути” полк. Михаил Любимов