Само в рамките на четири дни това е второто нападение над фелдшер от ЦСМП – Велико Търново, а за по-малко от месец – третият случай на насилие над колега във Великотърновска област
Болницата получава за всеки преминал пациент през Спешното по 47 лева, което ако ги сметнете на всички лекари, сестри и санитари, които са ежедневно дежурни - какво се пада?