Гняв за погубените детски животи и войната по пътищата за втора поредна вечер и в столица.

Семейства и близки на загинали при катастрофи са пред Съдебната палата в София. И в някои от другите градове в страната.

След като само за два дни четири деца загинаха в катастрофи по пътищата в страната, хората отново излязоха на протест пред Съдебната палата.

Всички, които са се събрали пред Съдебната палата, настояват за по-справедливи съдебни дела и за по-строг контрол по пътищата. На протеста са и много деца, които държат плакати "Аз искам да порасна".

Бели балони бяха пуснати в 19:30 ч. в памет на всички загинали деца. Екипът на bTV остава на място.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google