За мен като човек, който живее в спокойна държава, е нещо много стресиращо. Не си представям какво се случва вътре в Иран. От четири дни нямам връзка с родителите си. При войната с Израел имаше възможност да се обадиш по телефона, обясни д-р Заргар
„Един човек дойде с три бидона монети, ако вие дойдете с три бидона монети, пред който и да е клон, този клон трябва да затвори за работа поне за два дни“, каза омбудсманът Велислава Делчева