Отборът на Иран беше принуден да премести базата си в Мексико заради визови проблеми. Сега иранските футболисти трябва да пътуват от Мексико за всеки един от трите си мача в груповата фаза
Той допусна, че Израел е възможно да не се съобрази с това споразумение, защото е губещата страна. По думите му САЩ също са загубили „в това пътешествие“ в Близкия изток