„Чудя се дали си струва цялото усилие, след като това е реакцията на публиката. За мен никога нищо не е било на всяка цена“. Това каза в предаването „Тази сутрин“ DARA след финала.
„Наградите „Грами“ са най-лошите, на практика не могат да се гледат. Си Би Ес имат късмет, че вече няма да се сблъскват с този буклук в ефира си“, заяви президентът Доналд Тръмп