Българи използват схемата, за да работят за кратко в чужбина и да се осигуряват на висок доход, след което да се върнат у нас и да получат голямо обезщетение
Средствата ще бъдат за заплати на учителите, за държавни служители, както и за подпомагане на разселени лица, семейства с ниски доходи и хора с увреждания