„Доста добре и едновременно” е започнал бунтът в бежанския център в Харманли в четвъртък вечерта, като в него са участвали предимно афганистанци. Това коментира председателят на Държавната агенция за бежанците
Ако наистина може да се говори за „война” между мигрантите от бежанския център в Харманли и полицията, то не е нормално едната страна да влезе в домовете на другата – битката не се води там. Това подчерта пред bTV правозащитникът