„След като бяха проведени протестите и правителството падна беше ясно, че той излиза. Вече обаче има много сериозни очаквания към него – не може само да стоиш на трона и да критикуваш“, каза тя
„Снощи доста нелепо звучеше изказването и на г-н Радев“, заяви лидерът на ГЕРБ. По думите му компромисите от ГЕРБ са си заслужавали и усилията им са оценени от Еврогрупата