Районът зад плажа до момента е служил за нерегламентирано паркиране на кемпери и каравани, без никой да носи отговорност за чистотата, отпадъците и пожарната безопасност
„Аудито се блъска в стълб и в спирка на градския транспорт. Другият автомобил – половината липсва заради удара в автобуса. Горял е вътре в автобуса и ако не са били пожарникарите, всички пътници щяха да измрат живи“