Близо четири месеца цялата страна протестира с искане за политическа и наказателна отговорност за рухването на козирката на гарата в Нови Сад на 1 ноември
Той беше обявен от страна на работодатели и синдикати за 15 януари, ако дотогава не заработи механизъм за компенсиране на рекордно високите цени на тока за небитовите потребители