Логично е у нас да не се очаква цените на горивата да паднат както в други страни, тъй като ние купуваме петрол от Русия, смята бившият зам.-външен министър
Системата е структурирана така, че „следпутинова" Русия да може да запази дела си от енергийния пазар и да я използва като основа за полезни търговски партньорства