Възможно ли е при положение, че България е получила тази нота, утре да се събудим, без да сме минали стъпките на дипломацията, с ракета от Иран в територията на страната?
„Иран няма да ескалира повече първи конфликта, но ако САЩ ескалират конфликта от гледна точка на превземането на остров Харк, който е ключов за икономиката на Иран – Иран ще направи всичко възможно да отговори“