Четиримата астронавти на борда на космическия кораб Orion са завършили мисията си около Луната и се очаква да приводнят край бреговете на Сан Диего около 20:00 часа в петък по източноамериканско време
Астронавтите бяха заети с брифинг на лунни учени в центъра за управление на мисии в Хюстън за наблюденията си по време на почти седемчасовия период на наблюдения на Луната