„Правителството продължава да иска по-високи данъци от новите коли, които не замърсяват, и най-ниски данъци от най-старите коли”, коментира представителят на „Зелените“
Сред причините за загубата на изборите той посочи платформата, която не е предизвикала особен ентусиазъм, неназоваването кой е командирът на паралелната държава и високомерието