Маршрутът на трамвая беше отклонен към кв. „Иван Вазов” преди две години уж временно заради ремонта на подлеза на НДК. Ремонтът приключи, но трамваят продължава да се движи към кв. „Иван Вазов”
Това е много весел и хубав празник, един от най-хубавите, които празнуваме в целия бивш СССР, каза в предаването „Тази събота“ по bTV една от организаторките