Шест от спрените кладенци в Хасково са пуснати, тъй като нормите на уран са паднали под допустимото. Водата обаче все още може да се използва само за битови нужди и не е годна за пиене. Това заяви министърът на околната среда и водите
Тази сутрин
27 June, 2026
Прочети за 1 мин.