Ако има кабинет с мандата на реформаторите, сигурно е, че премиерът няма да се казва Бойко Борисов, ГЕРБ няма да има водещата роля, финансов министър няма да съм аз, каза финансовият министър в оставка
Напусналият депутат не е участвал ефективно в работата на групата от година и не е присъствал на нито едно заседание, каза още съпредседателят на групата на РБ