По думите му България ще инвестира 6 млрд. в турската газопреносна система, а само в рамките на лятната ваканция на парламента държавата вече дължи 700 млн. лева
„Руснаците не се страхуват от европейците. И ако си мислят, че няколко британски и френски наблюдатели ще ги спрат, тогава грешат“, каза бивш служител на Пентагона