Пред хилядите си симпатизанти на митинг той обяви, че след 14 години вярна служба на страната това е вероятно последният път, в който се обръща към тях като президент
Александър Нешович, по прякор „Бая“, се срещнал с бившия началник на белградската полиция в ресторант, за да разрешат конфликт. Нешович отишъл без охраната си