Стотици шофьори на камиони излязоха на протест в Барселона. Те настояват за по-добри условия на труд, съобщи ЕПА.
Снимка:
EPA
Шофьорите протестират и срещу твърде дългите престои на пристанищните терминали и на местата за товарене на контейнерите, които превозват.
Снимка:
EPA
Според тях има несигурност за развитието на сектора и товарите им не са обезопасени достатъчно.
Снимка:
EPA
Протестиращите са издигнали плакати с лозунг „Пристанищата печелят пари, докато работниците обедняват”.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















