Софийският градски съд остави в ареста двамата служители на ГДБОП, които бяха задържани заради искан подкуп от 50 хил. лева. Парите са били поискани от бизнес дама за извършване на "услуга". Заедно с тях бяха арестувани и бивш служител на дирекцията, както и криминално проявен мъж, които също бяха оставени в ареста.
Четиримата бяха задържани с част от искания подкуп - 12 500 лева.
Заседанието на съда премина при закрити врата заради класифицирани материали, приобщени към делото.
Решението може да се обжалва пред Софийския апелативен съд.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















