До сблъсъци се стигна в съседна Турция, след като полиция разпръсна демонстранти на годишнина от антиправителствените протести.
Тълпи от активисти се събраха в Анкара, за да отбележат осмата годишнина от ескалацията на протестите в парка „Гези“.
Снимка:
Ройтерс
Органите на реда използваха лютив спрей, за да разпръснат демонстрантите.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















