Пуснаха движението по магистралата между Димитровград и Ниш в Сърбия, след като то беше временно спряно от 25 декември заради изтичането на амоняк от дерайлиралия влак край Пирот.
Снимка:
Христиания Червенкова
Движението между Димитровград и Ниш е пуснато
Това съобщава екипът на bTV, който е на мястото на инцидента.
С решение на министъра на строителството, транспорта и инфраструктурата на Република Сърбия Горан Весич магистралата е отворена от 15 ч. сръбско време.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















