Кристиано Роналдо ще пропусне следващия мач на Реал (Мадрид). Той е срещу Реал Сосиедад от 32-рия кръг и в него столичани се нуждаят от абсолютно задължителна победа, ако искат да не изгубят шансове за шампионската титла в Ла Лига.

Голямата звезда на "белите" приключи с болки в коляното срещата през седмицата срещу Борусия (Дортмунд) в Шампионската лига, а днес пропусна и тренировката на отбора. В резултат Роналдо отпадна от групата за гостуването на Реал Сосиедад в събота, като това е може би и най-тежкият мач за мадридчани от оставащите до края на сезона.

Роналдо е издръжлив като бик, твърди Серхио Рамос >>

Все пак треньорът на кралския клуб Карло Анчелоти побърза да успокои феновете и обясни, че няма нищо притеснително.

"Във вторник ще бъде готов и свеж. Заради това няма да играе, за да му дадем малко повече дни почивка", обясни италианският специалист.

Във вторник е реваншът на Реал (Мадрид) срещу Борусия (Дортмунд) от четвъртфиналите на Шампионската лига. Първият мач в Испания бе спечелен от Реал с 3:0, е втората среща на 8 април ще може да гледате пряко по RING.BG и онлайн на voyo.bg от 21:45 часа.