Реал (Мадрид) направи страхотна генерална репетиция преди големия мач с Манчестър Юнайтед. Кралският клуб победи Севиля с 4:1 в двубой от 23-ия кръг на испанското първенство. Звездата на тима Кристиано Роналдо отново се отчете с хеттрик.

Карим Бензема откри резултата за Реал в 18-ата минута, след като Роналдо изработи положението. Последваха и головете на португалеца. Той се разписа в 26-ата, 46-ата и 59-ата минута и показа, че поне в този мач няма как да бъде спрян.

Севилци се добраха до почетен гол в 87-ата минута, когато Ману дел Морал бе точен. Това обаче бе слаба утеха за гостите, които не можаха да сторят кой знае колко съществени неща пред противниковата врата. На обратния полюс бе Роналдо, който правеше каквото си поиска пред вратата на Севиля.

Двата тима завършиха срещата с по 10 души. В 66-ата минута Игуаин бе изгонен за втори жълт картон, а в 80-ата Мадуро от гостите също трябваше да се прибере по-рано под душовете заради второ официално предупреждение.