Гарет Бейл се превърна в герой за Реал (Мадрид) при победата с 4:0 над Валядолид в мача от 15-ия кръг на Примера дивисион.

Най-скъпият футболист в света изригна с хеттрик във вратата на гостите за кеф на близо 69 000 зрители, препълнили трибуните на стадион "Сантяго Бернабеу".

В ложите пък бяха другата звезда на "кралския клуб" Кристиано Роналдо и приятелката му Ирина Шейк, които аплодираха представянето на "белия балет" срещу 17-ия във временното класиране Валядолид.

Момчетата на Карло Анчелоти бяха пълновластни господари на всичко, което се случва на терена, и четирите гола, които отнесоха гостите, бяха най-малкото, с което си тръгнаха от Мадрид.

Бейл откри головото си шоу в 33-ата минута, когато засече с глава отбита от вратаря Диего Мариньо топка. Минути по-късно Карим Бензема отново вдигна феновете по трибуните на крака, след като удвои преднината на Реал, след като Бейл му центрира за удар с глава.

След почивката головете продължиха да падат - в 64-ата минута отново Бейл покачи на 3:0, а в 89-ата оформи своя хеттрик след подаване на Марсело.