Съдебни охранители в Бургас настояват да им бъдат отпуснати допълнителни средства и щатове поради липса на служители.
От началото на седмица те протестират с трикольори на униформите, а днес са на събрание на открито.
Снимка:
btvnovinite.bg
Снимка:
btvnovinite.bg
По думите му така сградите няма да се охраняват от 1 или 2 души, а по изисквания. Той беше категоричен, че диалог с министъра няма. Според него при други дирекции има увеличаване на броя на служителите.
Снимка:
btvnovinite.bg






















