Голямата ми любов е „Фермата”, каза в предаването „Тази сутрин” по bTV отпадналата от шоуто след драматичен дуел Радилена Миткова.

„Тази моя лудост по-скоро ми помогна вътре да преодолея трудните моменти и да се радвам на мига”, призна тя.

Дузпи решиха изхода от дуела между Радилена Миткова и нейната опонентка – Росица Йончева, в поредния женски дуел във Фермата. След разлика от 1 стотна в четвъртата битка двете жени преиграха част от нея. Радилена се оказа значително по-бавна, загуби 4-те точки и не успя да се завърне в играта. Тя отпадна от шоуто с резултат 0:10.

„Ако трябва да съм честна, не съм влязла във „Фермата” с цел да побеждавам. Просто влязох, за да дам един старт на живота си, една промяна. Чувствам се като победител, тъй като всичко, за което влязох, го надминах”, категорична е тя.